|
Huize Goirke ligt aan een van de mooiste en meest historische straten van Tilburg. Het gebouw bestaat uit 23 sfeervolle, ruimbemeten woningen. Er zijn 4 appartementen, 2 zogenaamde kapelwoningen, 13 maisonnettes en 4 lofts gerealiseerd. U voelt zich thuis in de statige, hoge appartementen met royale vensters, waar veel daglicht extra ruimte schept. Of u creëert uw geheel eigen atmosfeer in de bijzondere maisonnettes, kapelwoningen of lofts op de bovenverdiepingen. De huurprijzen zijn vanaf ca. 700,- bruto per maand.
Proef het verleden In Huize Goirke proef je nog duidelijk de grandeur van het rijke Roomse leven. Neoklassieke elementen als grote (boog)ramen en nissen, maar ook de indrukwekkende entree en de Norbertijnen poort geven het gebouw veel eigenheid. Ook het fraaie voorhof en de inspirerende binnentuin (met archeologische put) dragen daaraan bij. In samenwerking met eigenaar A. Zeeuwen heeft Tiwos het Rijksmonument Huize Goirke omgebouwd tot prachtig wooncomplex. Huize Goirke is een gebouw met karakter. Het werd in 1842/1843 gebouwd als Ignatiusgesticht voor de Zusters van Liefde die er hulpbehoevende oude mannen en vrouwen verzorgden. Later functioneerde het pand als armenschool, pension voor bejaarden en studentenhuisvesting.
Nabij het bruisende stadscentrum Vlakbij Huize Goirke liggen tal van winkelvoorzieningen, de universiteit en aansprekende parken. En wilt u genieten van kunst en cultuur? Tilburg heeft met een reeks van restaurantjes, cafés, podia en musea en evenementen als Festival Mundial, Tilburg Ten Miles, Tilburg Culinair en de indrukwekkende Tilburgse Kermis heel veel te bieden!
Nieuwsgierig? Kijk voor meer informatie op www.huizegoirke.nl of neem contact op met
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
, 013 54 90 748. |