Home » Over tiwos » Nieuws » Archief » Woning in Zicht is veranderd!
 

Woning in Zicht is veranderd!


Het woonruimteverdeelsysteem van Woning in Zicht is veranderd. Met dit nieuwe systeem kan WiZ u nog beter van dienst zijn. Beschikbare woningen worden vanaf nu via vier verschillende verdeel-modellen toegewezen aan woningzoekenden. En u vindt iedere werkdag actueel woningaanbod op de nieuwe website www.woninginzicht.nl.

Modellen
Tot nu toe werden de woningen van Woning in Zicht uitsluitend verdeeld volgens het
aanbodmodel. De woningzoekende met de langste inschrijfduur, krijgt daarbij de beschikbare woning toegewezen. Maar woningzoekenden hebben soms heel snel een woning nodig of hebben juist tijd om te wachten op een woning in een specifieke buurt. Het nieuwe woonruimteverdeelsysteem gebruikt daarom 4 verschillende modellen om woningzoekenden beter aan een woning te helpen.

wiz

Model
Toelichting Toewijzing
Aanbodmodel Als u zelf actief wilt zoeken naar een passende woning. Inschrijfduur
Optiemodel Als u wilt wachten tot er een woning vrijkomt op een plek waar u graag woont. Optiedatum
Direct te huur
Als u snel een andere woning nodig heeft.
De eerste reactie
Lotingmodel Als u snel een andere woning wilt. Loting

Advertenties in Stadsnieuws vervallen
Omdat Woning in Zicht vanaf nu dagelijks nieuw woningaanbod heeft, komen de advertenties in Stadsnieuws te vervallen. U kunt 24 uur per dag terecht op www.woninginzicht.nl. Iedere werkdag om 19.00 wordt het nieuwe aanbod op de website geadverteerd.

 

Vroegtijdig huuropzeggen beloond…

» Lees verder

Nog 4 woningen te koop in Oud-Zu…

» Lees verder