Home » Woonomgeving » Wijknieuws » Noord » Gezellig eten met buurtbewoners in de Baselaer
 

Gezellig eten met buurtbewoners in de Baselaer

In het Infohuis aan de van Mierisstraat 78 kunt u sinds een jaartje elke eerste donderdag van de maand gratis lunchen. Omdat dit een groot succes is ontstond in 2010 het idee voor een eetpunt in wijkcentrum de Baselaer. Edwin Franken van de Twern coördineert het eetpunt: "We merken dat mensen erg enthousiast zijn over de lunch in het Infohuis. Daarom hebben we de bewoners die de lunch verzorgen, gevraagd of ze het ook leuk vinden om twee keer in de maand een avondmaal te koken voor wijkbewoners. Er zijn nu drie enthousiaste koks, die om de week op vrijdagavond koken. De maaltijd duurt van 17.00 tot 18.30 uur."

Mee-eten
Iedereen die een keer mee wil eten is welkom in de Baselaer. Je moet je wel van tevoren inschrijven en betalen. De formulieren hiervoor liggen in het Infohuis en bij de balie in de Baselaer. Volwassenen betalen € 2,50 en kinderen eten gratis onder begeleiding van een volwassene. Je krijgt hiervoor een gezonde, voedzame maaltijd. Maar de gezelligheid is natuurlijk net zo belangrijk! Edwin: "De eerste vijf bijeenkomsten zijn al geweest en waren een succes. De deelnemers merkten op dat ze al tijden niet meer met z’n allen om tafel hadden gezeten. Tot nu toe komen er steeds zo’n acht mensen per maaltijd, maar er is plek voor veertien. Ook kunnen er nog meer kinderen mee-eten. Dus ik zou zeggen, probeer het een keer!” Het Eetpunt wordt tweewekelijks georganiseerd. De eerstvolgende keer is op 18 februari.

Het Eetpunt kan ook nog extra koks gebruiken. Heeft u interesse om te helpen meld u dan bij Edwin Franken (013 - 5435909).

 

Vroegtijdig huuropzeggen beloond…

» Lees verder

Nog 4 woningen te koop in Oud-Zu…

» Lees verder